با عرض سلام و احترام خدمت کاربران گرامی،
به اطلاع میرساند با توجه به مشکلات ارزی موجود و افزایش شدید نرخ ارز، قیمت سرویسها و خدمات از تاریخ شنبه 29 اردیبهشت 97 متناسب با افزایش نرخ ارز افزایش خواهد یافت. تا قبل از این تاریخ هیچگونه افزایشی نخواهد بود و کاربران می تواند با قیمت های قبلی نسبت به خرید و یا تمدید سرویس های خود اقدام نمایند. لذا پس از آن قیمت های جدید اعمال خواهد شد.

همانطور که مستحضر هستید ارائه خدمات در خارج از ایران؛ اعم از ثبت دامنه های بین المللی، لایسنس ها، هزینه سرورها و دیتاسنترها و غیره، مستلزم پرداخت هزینه های ارزی است.

ما همیشه تلاش کردیم توازنی مناسب بین کیفیت و قیمت خدمات داشته باشیم، همه شرکت های هاستینگ هم مشخصا طی چند ماه گذشته به منظور حمایت از مشتریان یا به دلایل رقابتی تلاش کردند که قیمت های خود را تا جای ممکن بدون تغییر بگذارند، اما متاسفانه با افزایش شدید قیمت ارز، چاره ای غیر از افزایش قیمت نداریم. تا چند ماه گذشته دلار را 3800 تا 4200 تومان خریداری می کردیم ولی هم اکنون دلار 7700 تومانی هم خریدیم. این یعنی چیزی حدود صد در صد افزایش هزینه های ارزی و البته دور از ذهن نیست که این سیر صعودی نرخ ارز ادامه خواهد داشت. این روند کار را برای سرویس دهندگان و مشتریان سخت خواهد کرد.

به امید روزهای بهتر....

از همراهی شما عزیزان و سروران قدردانی می کنیم.


Wednesday, May 9, 2018

« برگشت