همانطور که طی اطلاع رسانی های پیشین اعلام شده است با توجه به تحریم های موجود علیه کشور، شرکت ریسلو اقدام به تغییر شرایط سرویس دهی و اعمال محدودیت کاربران ایرانی نموده است. جزییات این تغییرات در این لینک قابل بررسی می باشد.

کلیه کاربران می توانند تا حداقل 7 روز پیش از انقضای دامنه خود نسبت به تمدید دامنه اقدام نمایند تا علاوه بر تمدید، دامنه آنها به پنل جدید انتقال یابد. لذا دامنه هایی که در پنل ریسلو باقی بمانند فقط تا 18 نوامبر 2017 (27 آبان 96) با دو برابر نرخ قبلی قابل تمدید می باشند و پس از آن فقط دامنه به حیات خود تا پایان دوره اش ادامه خواهد داد و در صورتی که زمان تمدید آن به کمتر از 7 روز برسد امکان از دست دادن دامنه بالا خواهد رفت .
بدیهی است با توجه به اطلاع رسانی های مکرر در صورتی که قبل از زمان اعلام شده اقدامات لازم را اعمال ننمایید در صورت منقضی شدن دامنه امکان پیگیری از سوی شرکت  روماک میسر نخواهد بود و دامنه شما از بین خواهد رفت.


خواهشمند است در صورتی که به دامنه خود نیاز دارید پیش از تاریخ مذکور نسبت به تمدید دامنه اقدام فرمایید و درخواست خود را به بخش فنی ارسال نموده تا اقدامات لازم جهت انتقال به رجیسترار جدید صورت گیرد.

 Saturday, October 7, 2017

« برگشت