ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز زن مبارک

ولادت با سعادت حضرت فاطمه (س) و روز زن و مادر را به همه مردم ایران زمین و علی الخصوص به کاربران بزرگوار و عزیزمان تبریک و شادباش عرض می کنیم.     همانند سایر مناسبتها تخفیفاتی را به همین مناسبت ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱
تخفیف دهه فجر

فرا رسیدن دهه فجر را به کاربران عزیز تبریک و شادباش عرض میکنیم. به همین مناسبت تخفیف هایی برای کاربران عزیز و مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است.  این تخفیف ها از تاریخ 12 الی 22 بهمن ماه 99  معتبر ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱
تبریک سال نو میلادی و جشن کریسمس

فرارسیدن سال نو میلادی و جشن کریسمس را به هموطنان مسیحی تبریک و شادباش عرض می کنیم. به همین مناسب آفرهایی را برای مشتریان عزیز در نظر گرفته ایم تا ما هم سهمی در شادی شما داشته باشیم.کد تخفیف (50 ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱
تبریک شب یلدا

پیشاپیش فرا رسیدن شب یلدا و جشن باستانی آغاز  زمستان را به همه کاربران عزیز تبریک و شادباش عرض می کنیم. شب یلدا غروب پاییز نیست ، طلوع زمستان نیست ، شب یلدا بهانه ایست برای غروب غمها و طلوع ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱
تخفیف شگفت انگیز ثبت دامنه com

ثبت دامنه com با قیمت 99 هزار تومان به مدت محدود !! در صورت خرید هاست یکساله ، دامنه را با قیمت 94 هزار تومان ثبت نمایید و همچنین یک دامنه ملی نیز هدیه بگیرید. برای استفاده از این تخفیف استثنایی تا 4 ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱
عید سعید قربان مبارک

با عرض تبریک به مناسبت عید سعید قربان به اطلاع میرساند برخی از خدمات شرکت روماک با تخفیف ارائه می گردد . این تخفیف ها تا عید غدیرخم فعال می باشد. موضوع تخفیف درصد تخفیف       کد تخفیف پنل ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱
عید سعید فطر مبارک

فرارسیدن عید سعید فطر را  تبریک عرض کرده و قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان را در این ماه مبارک از درگاه حق تعالی آرزومندیم . به همین مناسبت تخفیف هایی را برای خرید سرویس ها در نظر گرفته ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱
سال نو مبارک

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم‌های نو برای آینده است، آینده‌ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی، شادی، پیروزی، مهر و دوستی و عشق را ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱
نمایندگی درصدی هاست

فروش هاست به صورت درصدی/همکاری: موجودی اولیه 1,000 تومان درآمد 16% از هر خریدی که انجام شود. توجه بفرمایید برای استفاده از این بخش حداقل باید یک سرویس هاست معمولی از ما داشته باشید .از ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱
استخدام گرافیست

شرکت روماک جهت تکمیل کادر فنی خود از افرادی که در زمینه گرافیک تسلط دارند دعوت به عمل می آورد.* تسلط کامل به فتوشاپ و کورل* آشنایی با سایر نرم افزارهای گرافیکی* سابقه کار در زمینه گرافیک وب * ... ادامه »

۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۴:۴۳:۰۱